מערכת חדשנית, אישית וזמינה למילוי אוויר בגלגלים
בטיחות מרבית על הכביש | נוחות אופטימלית | חסכון כספי

בתים משותפים

אחוז ניכר מהמשפחות בישראל גרה בבית משותף, ומשפחה ממוצעת מחזיקה לרוב במספר כלי רכב וגם אופניים להורים ולילדים. לכן יש חשיבות ראשונה במעלה לדאוג לבטיחות הנסיעה של דיירי הבניין, דרך התקנת מכשיר AIR2GO בחניית הבנין, שיאפשר לבדוק ולמלא אוויר בקלות. המכשיר מחזיר את עלותו כבר השנה הראשונה דרך חיסכון בדלק, וזמין לדיירים 24/7.

ההתקנה היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°. המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

בנוסף לבדיקה ומילוי אוויר במכוניות ואופנועים, המכשיר מתאים גם למילוי אוויר בגלגלי האופניים, ולכן מתאים מאוד גם לילדים. בעלות נמוכה מאוד לכלל הדירות בבניין, ניתן להעלות את רמת הבטיחות ולחסוך כסף לכלל הדיירים!

בתים פרטיים

התקנת מכשיר AIR2GO היא הדרך לדאוג לבטיחות המשפחה שלך! כאשר בחניה שלך מותקן מכשיר מעוצב למילוי אוויר, אין יותר תירוצים! מעכשיו קל ונוח למלא אוויר בצמיגי הרכבים וגם באופניים של הילדים, בלי לצאת מהבית. המכשיר חוסך 3% דלק בשנה ומבטיח כי בני הבית יהיו בטוחים יותר בדרכים.

התקנת מכשיר AIR2GO היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°. המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

אתה חייב את זה לנוחות ולבטיחות שלך!

צור קשר