מערכת חדשנית, אישית וזמינה למילוי אוויר בגלגלים
בטיחות מרבית על הכביש | נוחות אופטימלית | חסכון כספי

קבלנים

שוק הבנייה תמיד צמא לחידושים שימשכו אליו עוד לקוחות. אנו מציעים לכם דרך חדשה לשפר את מה שאתם מציעים ללקוחות שלכם – עמדת AIR2GO שתהיה כלולה במפרט הבניין ותותקן בחניה, ותאפשר לכל דיירי הבניין למלא אוויר בנוחות. מכשיר המילוי יגביר את בטיחות הנסיעה של דיירי הבניין, ויחסוך להם כסף. מחיר העמדה בטל בשישים לעומת מה שהיא מציעה עבורך כקבלן – העלאת השירותים המוצעים לדיירים, יתרון על פני קבלנים אחרים, והעלאת רמתו המקצועית של הבניין.

התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. העמדה עצמה קומפקטית ומעוצבת, ותשתלב בקלות בחניון הבניין. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°.
המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

חברות גדולות

מכשיר AIR2GO הוא בעל חשיבות רבה עבור חברות גדולות, בעיקר עבור חברות המחזיקות צי רכבים גדול לשימוש העובדים. כמובן שהוא רלוונטי גם לכל חברה עם כמות עובדים גדולה שמתניידת ברכבים פרטיים.

נזכיר כי לחץ אוויר לא תקין מקושר באופן ישיר לתאונות, אי שליטה על הרכב, חיי צמיג קצרים וצריכת דלק גבוהה. בתור חברה בעלת צי מכוניות, הדבר הראשון עליו אתם חושבים הוא בטיחות העובדים, ולאחר מכן נכנסים גם שיקולי עלות כספית.  התקנת מכשיר AIR2GO בבנייני החברה, וחיוב העובדים למלא אוויר על בסיס קבוע, תוריד את הסיכון לתאונות ותוזיל את ההוצאות על דלק ב-3% לשנה. בנוסף, מילוי אוויר קבוע מפחית את הצורך להחלפת צמיגים, וכך יוביל לחיסכון נוסף של כ-25% בשנה. בנוסף לחיסכון הכספי, כך יראו החברות כי הן דואגות לשלום עובדיהן.

התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. העמדה עצמה קומפקטית ומעוצבת, ותשתלב בקלות. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°.
המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

בניני משרדים

בנייני משרדים לרוב מאכלסים מספר גבוה של חברות וכמות עצומה של כלי רכב. בבניינים כאלה לרוב יש חניון לרווחת העובדים, וניתן למקם בו בקלות מכשיר AIR2GO. המכשיר יעודד את הנהגים למלא אוויר בנוחות בטרם היציאה הביתה, ישפר את השירותים שמציע הבניין לחברות, וכל זה בעלות נמוכה מאוד שתתחלק בין המשרדים. זהו מחיר בטל בשישים לעומת שיפור הבטיחות בכביש של כל הנהגים העובדים בבניין.

התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. העמדה עצמה קומפקטית ומעוצבת, ותשתלב בקלות. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°. המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

חניונים

רק טבעי כי מכשיר AIR2GO יותקן בחניונים, המרכזים אליהם כמויות גדולות של כלי רכב. בין אם אתם מנהלים חניון קטן או גדול, פרטי או עירוני, אתם חייבים את המכשיר הזה. בעזרת המכשיר תעניקו ללקוחותיכם את ההזדמנות לבדוק ולמלא אוויר בקלות ובנוחות, תשפרו את בטיחות הנסיעה שלהם, ובו בעת גם את רמתו המקצועית של החניון. זהו תוסף חיוני לכל בעל חניון, ועלותו בטלה בשישים ביחס לתועלת שהוא מייצר עבור לקוחותיו.

התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. העמדה עצמה קומפקטית ומעוצבת, ותשתלב בקלות בחניון. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°. המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

קניונים

קניונים מנקזים אליהם כמות אנשים רבה, אשר ברוב המוחלט של המקרים מתניידים בכלי רכב. הקניונים מעניקים ללקוחות אפשרויות חנייה ותשלום נוחות, ופועלים באופן מתמיד לשפר את השירותים המוצעים למבלים בקניון, כדי למשוך עוד לקוחות. לכן אנו מציעים לבעלי קניונים להתקין בקלות ובמחיר שעלותו שווה לכל נפש את מכשיר AIR2GO, וכך לשפר את השירות המוענק ללקוחות, להראות כי הקניון שומר על הבטיחות בדרכים ודואג ללקוחותיו, וכמובן, למנוע תאונות של הלקוחות בדרכם הביתה מהקניון.

התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. העמדה עצמה קומפקטית ומעוצבת, ותשתלב בקלות. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°.
המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

בתי מלון

בתי המלון בארץ ממוקמים פעמים רבות בדרום או בצפון הרחוק, והנסיעה אליהם היא ארוכה. מאחר ולפני נסיעות ארוכות מומלץ מאוד ואף הכרחי לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים, רק טבעי כי המלון יציע שירות זה ללקוחותיו , כך שיזכרו אותו לטובה בדרכם הביתה. המכשיר ישרת כמובן גם את עובדי המלון. כך המלון מגלה אחריות ותורם לבטיחות בדרכים של אורחיו, עובדיו, וכל מי שנמצא איתם על הכביש.

 

התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. העמדה עצמה קומפקטית ומעוצבת, ותשתלב בקלות במגרש החניה של המלון. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°.
המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

צור קשר