מערכת חדשנית, אישית וזמינה למילוי אוויר בגלגלים
בטיחות מרבית על הכביש | נוחות אופטימלית | חסכון כספי

משרדי הממשלה

מדינת ישראל מחויבת לפעול להגברת הבטיחות הדרכים ומניעת תאונות. משרדי ממשלה הם מהמעסיקים הגדולים במשק, ואחראים על העסקת מאות אלפי אנשים. בכל יום מגיעים לחניוני המשרדים מאות אלפי מבקרים ועובדים. דרך התקנת עמדת AIR2GO בחניוני המשרדים, הממשלה משדרת מסר ברור של מלחמה בתאונות הדרכים ודאגה לשלום אזרחיה.

בנוסף לכך, בתור המעסיק הגדול במשק, המדינה מוציאה מאות מליוני ש"ח בשנה על החזר הוצאות רכב, דלק וביטוחים לעובדים. שמירה על לחץ אוויר תקין מורידה את מספר התאונות, מורידה את מספר התקרים, וכמו כן מורידה את הוצאות הרכב וחוסכת בדלק. דרך התקנת עמדות AIR2GO במשרדי הממשלה, יכולה להמדינה לחסוך סכומים ניכרים.


התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. העמדה עצמה קומפקטית ומעוצבת, ותשתלב בקלות במגרש החניה. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°. המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

תשתיות לאומיות

מדינת ישראל מחויבת לפעול להגברת הבטיחות הדרכים ומניעת תאונות. דרך הצבת מכשירי AIR2GO במקומות אסטרטגיים, המדינה יכולה לחסוך עשרות מיליונים בשנה בעקבות הפחתת מספר התאונות. המדינה משלמת ומפסידה ומיליוני שקלים בגלל הרוגים ופצועים בתאונות דרכים.

את עמדת AIR2GO ניתן להתקין בכל מקום בו יש ריכוז גדול של כלי רכב או אופניים. המכשיר מאפשר למלא אוויר בקלות אוויר גם  כאשר אין תחנת דלק בסביבה. המכשיר יכול להתאים לשדות תעופה, חניונים על כבישים גדולים, לרכבת ישראל, לתחנות מרכזיות, וחניוני חנה וסע. ניתן להתקין עמדות AIR2GO גם בחניונים של בתי חולים ומתקנים אחרים בעלי חשיבות לאומית.

התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°. המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

בתי ספר

רוב התלמידים בכיתות הגבוהות מגיעים לבית הספר באופניים רגילים או חשמליים, ומדי יום נאספים בבתי ספר גדולים בין 500 ל-1000 זוגות אופניים. על פי משרד התחבורה והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, לחץ אוויר תקין בגלגלי האופניים החשמליים הוא קריטי לבטיחות הנסיעה, אולם לבני הנוער אין מקומות זמינים ונוחים למילוי אוויר.

אנו באים לפתור בעיה זו, ומציעים לבתי הספר להתקין מכשיר AIR2GO. המכשיר יאפשר לבני הנוער זמינות מקסימלית לבדיקה ומילוי נוח ופשוט, ויוריד את הסיכוי לתאונות ופציעות. אתם חייבים את זה לתלמידים שלכם!

התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°. המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

עיריות ומועצות מקומיות

עיריות ומועצות מקומיות מנהלות את מרחב החיים הציבורי עבור התושבים, ומחויבות לפעול לרווחתן. הן מחויבות גם לשפר את הבטיחות בדרכים של התושבים, דרך תשתיות, תאורה ועוד. מכשיר AIR2GO תורם לבטיחות בדרכים של התושבים, דרך נתינת אפשרות קלה ונוחה לבדיקת ומילוי אוויר בצמיגי הרכב והאופניים. לכן אנו ממליצים על התקנת מכשירי AIR2GO בנקודות אסטרטגיות כמו מתקני ציבור, אולמות ספורט ומקומות בילוי. זה רלוונטי במיוחד למקומות בעלי ריכוז גדול של בני נוער, המתניידים לאחרונה בעיקר באופניים חשמליים, קורקינטים ודומיהם.

התקנת עמדת AIR2GO  היא פשוטה, ודורשת רק מיקום ונקודת חשמל. העמדה עצמה קומפקטית ומעוצבת, ותשתלב בקלות בשטחים ציבוריים. המכשיר אינו דורש תפעול שוטף, ומגיע עם 12 חודשי אחריות. הוא מותאם למזג האוויר ישראלי, ועמיד בפני גשם ושמש בטמפרטורות של 5°-45°. המכשיר בטיחותי בעל אישור מכון התקנים.

צור קשר