אודות

אודות AIR2GO

AIR2GO הוא מכשיר פשוט וקל לתפעול, כאשר אין צורך בידע טכני לשם הפעלתו.
לאחר הזמנת המכשיר אנו מגיעים, בוחרים אתכם מיקום בבניין או בחניה, מתקינים נקודת חשמל ומעגנים את המכשיר לרצפה.
 המכשיר אינו דורש תחזוקה שוטפת ומצריך רק גישה לחשמל.
במעמד ההתקנה תקבלו כתב אחריות של 12 חודשים, ובמידה ויש תקלה, נגיע לתקן ללא עלות.
האחריות ניתנת רק במקרה בו הגענו אליכם להתקין את המוצר.

הידעתם כי בהתאם להמלצות משרד התחבורה והמועצה למניעת תאונות דרכים, יש לבדוק לחץ אוויר ברכב פעם בחודש, ובאופניים חשמליים יש לבדוק לחץ אוויר פעם בשבועיים?
לחץ אוויר תקין בצמיגים מונע תאונות דרכים, משפר את יציבות הרכב ואחיזת הכביש שלו, ומוריד את צריכת הדלק. למרות זאת, אנשים רבים לא ממלאים אוויר לפי ההמלצות ונושאים בתוצאות.
במדינת ישראל נפגעים בכל שנה למעלה מ-24,000 אנשים בתאונות דרכים. 23% מכלל התאונות היו יכולות להימנע עם לחץ אוויר תקין בצמיגים. המדינה נושאת גם בעלות כלכלית כבדה של הקטל בכבישים, כשעלותם של הרוגים ופיצוים בתאונות דרכים גורמת להפסדים של מיליוני שקלים למשק.
נושא הבטיחות בדרכים קרוב לליבנו, והבנו שזיהינו צורך אמיתי בשוק – בגלל שאין גישה נוחה למילוי אוויר ברכב ובאופניים, אנשים לא ממלאים אוויר בתדירות הנחוצה, ונוסעים עם צמיגים ללא לחץ האוויר המתאים. זה מעלה את אחוז תאונות הדרכים ומסכן את היושבים ברכב ובכביש, מייקר את הוצאות הדלק בשל נסיעה עם צמיג לא מנופח, ומייקר את הוצאות הטיפול ברכב. לכם החלטנו לפעול למציאת מכשיר אישי קל ונוח למילוי אוויר.
לאחר שמצאנו מכשיר מתאים, חדשני ובעל פטנט, התאמנו אותו במיוחד לשוק הישראלי והנה הוא כאן. מכשיר AIR2GO זמין כעת להזמנה, ואנו תקווה כי הוא אכן יביא לשינוי ביחס למילוי אוויר, ויגביר את הבטיחות בדרכים.
אנו שואפים כיAIR2GO  יכנס לרגולוציה ויותקן בכל בית. כך נקטין מאוד את הבעיה של חוסר מילוי אוויר במכוניות, ולאחרונה גם באופניים החשמליים.

AIR2GO הוא מכשיר חדשני למילוי אוויר ברכב, אופנועים ואופניים, שבא לענות על הצורך בדרך נוחה וזמינה למלא אוויר בצמיגים. לראשונה בארץ ניתן יהיה למלא אוויר בחצר הבית או הבניין, ללא הטרחה של הגעה לתחנת הדלק. המכשיר הוא חדשני ובעל פטנט, והותאם במיוחד למזג האוויר ותנאי השטח בישראל. הוא עמיד בפני גשם ושמש, בין הטמפרטורות של 5°-45°.

  • ניתן להתקין בקלות בכל מקום
  • דורש רק נקודת חשמל ומיקום נגיש
  • נוח לתפעול ולא דורש ידע טכני
  • מעוצב וקומפקטי – גובה – 130 ס"מ, רוחב – 30 ס"מ,  עומק – 40 ס"מ.
  • חסכוני בחשמל לעומת המכשירים הקיימים
  • אינו זקוק לניקוז מים

עמדת AIR2GO מיועדת להצבה בכל בית משותף, בנייני משרדים, חניוני רכב, מגדלי מגורים, ואיזורים ציבוריים בעלי נוכחות גדולה של רכבים וכלי רכב דו גלגליים.

AIR2GO הוא מכשיר בטיחותי, בעל אישור של מכון התקנים.

הערכים שלנו

  • בטיחות בדרכים
  • נוחות
  • חשיבה ירוקה
  • חסכון כלכלי

אודות החברה

AIR2GO היא חברה פרטית, העוסקת ביבוא ושיווק של מערכות מילוי אוויר חדשניות וירוקות לכל סוגי הגלגלים המתנייעים לרבות מכוניות, ג'יפונים, אופנועים, אופניים, וכדומה. החברה נוסדה ע"י רן נסים, איש נדל"ן ויזם, בעל ניסיון רב בפיתוח פתרונות יצירתיים לענפים שונים.

מעל הכל, אנו פועלים כדי להעלות את בטיחות כלי התחבורה, ולהוריד את מספר תאונות הדרכים. בחזון שלנו, אנו רוצים לתת מענה מהיר וזמין לכל כלי הרכב, כאשר מוצרי החברה מיועדים להיות מוצבים בכל מקום בו מצויים כלי רכב, לרבות בתים פרטיים, ומשותפים, חברות מסחריות, ושטחים ציבוריים שונים. אנו מספקים פתרון מלא, הכולל יבוא המוצר, התקנה ושירות תיקונים, ושמים דגש על חדשנות, איכות, שירות ואמינות.